Hontheim Farmhouse Retreat

Belangrijkste voorzieningen

  • 80 m²
  • 4 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 7 gasten
  • 4 bedden

Locatie

    Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich villa van 80 vierkante meter biedt nabijheid tot nabijgelegen toeristische plekken, zoals de Sint-Salvatorbasiliek, die 6 km verder ligt.

    Gasten Schwarzer Mann binnen 10 minuten met de auto vinden en het centrum van Sellerich binnen 10 minuten te voet bereiken. Het Explosion at Prum is op 4 km van het vakantiehuis gelegen, en Sellericher Hoehe busstation is op 750 meter afstand. De 4-slaapkamer Hontheim Farmhouse Retreat villa bevindt zich binnen 3 km afstand van St. Dionysius en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet.

    De villa biedt een complete keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. Er zijn ook koffie- en theevoorzieningen, een oven om uw eigen maaltijd te bereiden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich Keuken foto Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich Kamer foto Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich Kamer foto Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich Kamer foto Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich Kamer foto Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich Kamer foto Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich Kamer foto Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich Buitenkant foto Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich Buitenkant foto Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich Bedden foto
    Huis "Holiday" met Vier Slaapkamers

    Grootte: 80 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in de villa?
      Ja, een complete keuken, samen met koffie- en theevoorzieningen, een oven, is beschikbaar in de villa.
    • Zijn huisdieren toegestaan in Hontheim Farmhouse Retreat villa?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in Hontheim Farmhouse Retreat villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Hontheim Farmhouse Retreat villa?
      Gasten van Hontheim Farmhouse Retreat villa kunnen onder andere Schwarzer Mann (2 km), de Sint-Salvatorbasiliek 6) en het Explosion at Prum 4) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Hontheim Farmhouse Retreat Sellerich